Úspěchy žáků

Na těchto stránkách bychom rádi zveřejnili ty, kteří dosáhli největších úspěchů v historii školy. Jsme hrdi na to, že i malá vesnická škola dokáže dosáhnout takových výborných výsledků.

  • 14.02.2018, P. Franc, 9. r. - 4.místo v konverzační soutěží AJ, okresní kolo
  • 11. 10. 2017 - M. Osička, B. Kunický, 9. ročník - 3. místo v okresním kole Přírodovědného klokana
  • 17. 6. 2017, T. Tomšej, 6. ročník, 1. místo - Národní přehlídka dětských verbířů
  • 24. 3. 2017 - Tereza Maršálková, 3. místo, ústřední kolo soutěže Bible a my
  • 16. 3. 2016 - Tereza Maršálková, 5. místo ústřední kolo soutěže Bible a my
  • V okresním kole soutěže Bible a my obsadila žákyně 4. ročníku Tereza Maršálková krásné 2. místo
  • 20. 5. - 24. 5. 2015, 3. místo Veronika Krejčí. WORLD DANCE MASTER 2015 Poreč, taneční studio N.C.O.D, taneční skupina E.M. Dancers
  • 20.5. - 24. 5. 2015, 4. místo Junioři (z Moravského Žižkova Zdeněk Král) WORLD DANCE MASTER 2015 Poreč, 20. 5. - 24. 5. 2015, taneční skupina E. M. Dancers, taneční studio N.C.O.D
  • 1. místo Tadeáš Tomšej, Mikulov, nejlepší cimbalista své věkové kategorie v České republice
  • 12. 4. 2015 - 2.místo, Vít Straka, XXVIII. ročník přehlídky dětských zpěváků " O malovaný tulipán Boženy Šebetovské"
  • 12. 4. 2015 - 3.místo, P. Bartoš, T. Tomšej, Z. Král , XXVIII. ročník přehlídky dětských zpěváků " O malovaný tulipán Boženy Šebetovské"
  • 12. 4. 2015 - Kristýnka Lašková, 1.místo, XXVIII. ročník přehlídky dětských zpěváků " O malovaný tulipán Boženy Šebetovské"
  • 12. 4. 2015 - Terezka Maršálková, 2.místo, XXVIII. ročník přehlídky dětských zpěváků " O malovaný tulipán Boženy Šebetovské"
  • 16. 2. 2015 - Terezka Maršálková, 1.místo, okresní kolo, soutěž ZUŠ, hra zobcovou flétnu, 1.kategorie
  • 20. 3. 2015 - Terezka Maršálková, 3.místo, kraj.kolo, soutěž ZUŠ, hra zobcovou flétnu, 1.kategorie
  • 23. 3. 2015 - 3. místo v okresním kole halové kopané, 8. + 9. ročník chlapci
  • 11. 2. 2015, Konverzační soutěž AJ, okresní kolo, Michal Hubáček, 3. místo
  • Plnění olympijských disciplín v rámci JM kraje – I. pololetí soutěže 214/2015, včetně doplňkové disciplíny – 1. místo
  • 2. - 3. 6. 2014 - Atletické přebory podluží - 25 medailí
  • Duben 2014 - Toulky přírodou – výtvarná soutěž 1. místo Marek Maděřič, 2. místo Tadeáš Tomšej
  • Duben 2014 - Příroda lužních lesů – výtvarná soutěž 2. místo Julie Očenášková - diplom zde.
  • Sláma David - mistr republiky v hodu kriketovým míčkem, 1.5.2009 - více zde.
  • Laška Michal - vítěz okresního kola dějepisné olypiády "Bible a my", 24.11.2010 - více zde.
  • Rekordní zisk medailí, Atletické přebory Podluží, 31.5.-1.6.2010 - více zde.
  • 2x I. místo: Běh Boba Zháněla, 24.10.2008 a Florbalový turnaj, 11.5.2010 - více zde.
  • Marek Maděřič a Tadeáš Tomšej - 1. a 2. místo ve Výtvarné soutěži – Mé toulky přírodou
  • Veronika Krejčí, Zdeněk Král a Kateřina Navrátilová, členové skupiny Taneční studio No Comment Only Dance, 2.místo v mezinárodní soutěži Pohyb bez bariér v Bratislavě, 22. 3. 2014
  • III. místo na okrese ve fotbalovém turnaji MCD Cup, 9.5.2011 - více zde.
  • 3. místo pro družstvo (Dřevěný, Virág, Zounek, Kunč) v kategorii starších žáků - Okresní přebor přespolního běhu, 26.9.2013 - více zde.
  • Lenka Uhlíková – 3. místo - Okresní přebor ve šplhu – 5. 3. 2014 Břeclav - foto zde.
  • I. místo: okrskové kolo ve vybíjené IV. a V. tříd, Lanžhot 15.4.2014 - foto zde.