Projekt Hrdá škola

Naše škola se zapojila do zajímavého projektu. Jmenuje se Hrdá škola.

Cílem projektu je z dlouhodobého hlediska vytvořit příjemnější atmosféru na škole, ať už pro žáky či učitele. Spojování žáků v rámci školy, ale i spojování škol republiky. Do projektu se v loňském roce zapojilo více než 40 škol.

Je připraveno 9 akcí, které se mohou během roku uskutečnit. Jednotlivé události s informacemi i případnými materiály naleznete vždy na stránkách školy.

Nejbližší událostí je druhý ročník velmi úspěšné akce: Suit-up den na školách, která je mezi studenty, ale i pedagogy velice oblíbená. Akce proběhne na naší škole 13.10.

Celý projekt si vzal pod patronát žákovský senát naší školy.

Hrdá škola

Teplákový den – projekt Hrdá škola

21.1.2018

Dne 16. 1. 2018 proběhl Teplákový den, do kterého se kromě našich žáků zapojili také někteří učitelé. Naše škola je přihlášena do projektu "Hrdá škola", který pořádá společnost Schools United. Dílčích projektů bude ještě dalších pět a budeme vás průběžně informovat. Všechny tyto aktivity budou dělat zúčastněné školy ve stejný den. Pokud se nám poštěstí, můžeme získat např. pingpongový stůl včetně pálek, balón a jiné ceny. Celou akci si vzal pod patronát žákovský senát školy. Zúčastnění dostali také malou sladkou odměnu. Chceme tak zpříjemnit a zpestřit školní výuku a naplnit tak vizi naší školy.

Mezinárodní Suit – up day na naší škole

15.10.2017

V pátek 13. 10. 2017 proběhla na naší škole akce s názvem Suit-up day. Celá událost proběhla pod patronátem žákovského senátu v rámci projektu Hrdá škola, kterého jsme součástí. Děti přišly svátečně oblečeny. Na začátku celého dne zazněla z rozhlasu písnička „ Hoď se hochu aspoň trochu do gala…“ a naladila tak všechny zúčastněné. Cílem této události je, aby si děti zpestřily výuku, aby byly hrdé na svou školu, na své kamarády, aby utužily kolektiv. To se nám určitě podařilo, jelikož přišlo mnoho mladých „dam a gentlemanů“. Třídní vyučující pak dětem objasnili zásady slušného chování. Po velké přestávce jsme se všichni společně vyfotili před školou a každý, kdo přišel svátečně oblečený, dostal od zástupců žákovského senátu sladkou odměnu. Zajímavý nápad, hezká akce, děkuji všem.

M. Sova, řš

Suit – up den – projekt Hrdá škola

11.10.2017

Na pátek 13. 10. 2017 vyhlašujeme celoškolní Suit- up den, kdy všichni přijdou hezky a formálně oblečeni. Mezinárodní Suit-up den probíhá na celém světě, tak se připojte a užijte si tento výjimečný den!

Žákovský senát školy