Olympijský víceboj

Více zde.Olympijský víceboj 2015/2016

4.7.2016

Žáci naší školy se pod vedením Mgr. Stanislava Haňky opět zapojili do již třetího ročníku této soutěže. I letos žáci plnili různé úkoly, které měli zjistit, jak jsou tělesně zdatní, ale i rozvíjet tyto důležité vlastnosti. Všichni se moc snažili, a tak není divu, že dveře školy zdobí zlatá plaketa, kterou jsme opět získali za 100 získaných bodů. Každý žák pak také obdržel vysvědčení, kde mohl zjistit, jak se mu konkrétně podařilo plnit jednotlivé disciplíny a jak tedy je na tom se svou tělesnou zdatností.

Certifikát.Sazka Olympijský víceboj 2014/2015 – II. ročník

5.2.2015

Žáci naší školy se pod vedením garanta p. uč. Zdeno Mácsaie zapojili do již druhého ročníku této soutěže. Všichni se moc snažili, a proto jsou naše výsledky ještě mnohem lepší než loňský I. ročník. V prvním pololetí a první polovině celé soutěže si vedli opravdu znamenitě. Dosáhli první místo v soutěži olympijských disciplin v rámci JM kraje samostatně v kategorii škol se 101 až 200 žáky, první místo v soutěži olympijských disciplin v rámci JM kraje společně s doplňkovou disciplínou v kategorii škol se 101 až 200 žáky a celkově v rámci celé ČR v kategorii škol se 101 až 200 žáky na devátém místě.

Zanedlouho začnou plnit disciplíny nové. Přejeme jim tedy mnoho úspěchů a držíme palce, aby si v rámci JM kraje udrželi i nadále prvenství.

Mácsai Zdeno

Plnění olympijských disciplin v rámci JM kraje – I. pololetí soutěže, včetně doplňkové disciplíny

Plnění olympijských disciplin v rámci celé ČR- kategorie 101 až 200 žáků – I. pololetí soutěže

Plnění olympijských disciplin v rámci JM kraje kategorie škol od 101 do 200 žáků – I. pololetí soutěžeOlympijský víceboj 2013/2014

30.5.2014

Žáci 9. ročníku naší školy vytvořili v rámci celostátního projektu Olympijský víceboj pěknou prezentaci, která obsahuje celý průběh tohoto sportovního klání. Garantem je p. uč. Mácsai.

Proč jsme se zúčastnili tohoto projektu? Líbí se nám, že hlavním cílem víceboje není dosahovat nejlepších výkonů, ale v průběhu standardních hodin tělesné výchovy zapojit co nejvíce žáků I. − IX. tříd základních škol do šesti měřitelných disciplín.

Do celé akce se letos zapojilo 102 ze 104 žáků naší školy (jeden žák a jedna žákyně mají totiž osvobození z TV). Žáci toto sportovní zápolení brali opravdu vážně a i ti méně sportovně zdatní chtěli dokázat, že se v rámci svých možností hýbat umí.Ti nejlepší absolvovali některé disciplíny vícekrát, protože chtěli být pořád lepší a lepší.

Naši žáci budou dne 30. 5. 2014 bojovat na již 6. ročníku naší školní atletické olympiády, dále na atletických přeborech Podluží (2. - 3. 6. 2014). Držíme jim palce, ať využijí vše, co jsme v rámci projektu OV i v ostatních hodinách TV natrénovali.

SPORTU ZDAR !certuifikat